Kayıtlı Kullanıcılar


Atatürk at üzerinde

Atatürk at üzerinde
Atatürk Resimleri

Üye ol

Üyelik Sözleşmesi:

Bu sayfalardaki tüm eserlerin sorumlulukları gönderenlerine aittir. Site yöneticileri muhalefete veya itilafa neden olacak tüm eserleri mümkün olan en kısa sürede sistemden silmeyi amaçlasa da, tüm eklenti ve yorumların anlık olarak denetlenmesi mümkün değildir. Bu nedenle siteye yapılan her türlü ekleme, ekleyen kullanıcının sorumluluğunda olup, site yöneticileri sadece kendi eklentileri ve yorumlarından sorumludur.

Siteye içerik veya yorum eklediğinizde; saldırganlık, şiddet, küfür, nefret, ayrımcılık, cinsellik içeren veya herhangi bir kanuna muhalefet teşkil edebilecek içerik eklememeyi kabul etmiş oluyorsunuz.

Kullanıcılar ekledikleri içeriğin bir veritabanına kaydedildiğini kabul eder. Bu bilgiler herhangi bir 3.ncü partiyle paylaşılmayacağı gibi, şifre kırma, elektronik saldırı gibi nedenlerle bilgilerin gizliliğinin kaybolması halinde site yöneticileri sorumlu tutulamaz. Kullanıcı bu risk bilinci ile ekleme yapmayı kabul etmiş sayılır.

Site, kurabiye denen veri depolama sistemi ile bilgisayarınız hakkında genel bilgileri toplar. Bu bilgiler kişisel bilgilerinizi içermeyen, ve güvenliğinizi tehlikeye atacak bilgiler olmadığı gibi, üyelik sisteminin doğru çalışmasına yardımcı olan ve kişiye özel sayfalar tasarlamada kullanılan teknik detaylardır.

Bu sayfalardaki resimler kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Resimler.TV - Resim Galerisi, Komik & Güzel Resimler kanunen doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Alttaki düğmeye tıklayarak kullanım koşullarını kabul ediniz.